CEL13382
cellhelmet Apple iPhone 15+ Fortitude Black
CEL13382
49 dollars 99 cents
Purchase Options for CEL13382
Ship to Home
Available
Product Information
  • cellhelmet's Fortitude Apple iPhone 15+ case in black offers a sleek, slim design.
  • Backed by a lifetime warranty from cellhelmet.
Item Number:
CEL13382
Type:
Case
Primary OEM Brand:
Apple
Product Category:
Cellular
Brand:
cellhelmet
MPT Override:
Battery
Product Sub Category:
Case
Weight:
0.324 lbs
Length:
6.5 in
Width:
3.38 in
Height:
0.63 in